Kuchyně 2015

KUCHYNĚ 2015

Trend moderních designových kuchyní na rok 2015 je s velkými a rovnými liniemi. Žádné oblé hrany, žádné kudrlinky. Vysoce kvalitní lak nebo dokonale řemeslně vytvořená matná čela, hrany svařované laserem a skříňky bez kování.
Kování narušuje lineární a jednotný vzhled. Není tedy divu, že klasické kování postupně z řad nových designových kuchyní ustupuje.

Kuchyně 2015 - 01
Kuchyně 2015 - 02
Fascinaci vysokým leskem kuchyně je téměř nemožné odolat. Naše nové povrchové úpravy ve vysokém lesku a kuchyně bez nábytkového kování LINE N je mimořádně elegantní a rafinovaná. Skříňky osvětlené LED diodami pasují tyto kuchyně do skutečné hvězdy na poli designu.

Také jsme přidali k organizéru na příbory i integrovaný brousek na nože, v sofistikované černé popelavé barvě, zbytek je samozřejmě z nerezové oceli.

V souladu s mottem „méně je více„, je vzhled LINE N kuchyní určen ke snížení základních linií. Nyní jsou trendem čisté a minimalistické tvary. Integrovaný systém otevírání dvířek je více než praktický. Udává nový trend ve vývoji kuchyní a designově zapůsobí nejen na kuchaře , ale i na Vaše hosty.

Nezapomínáme ani na nové technologie, takže výsuvná zásuvka může obsahovat i USB nabíječku na Váš smartphone, tablet, či jiné zařízení. Výsuvná zásuvka může být nainstalována na libovolné místo Vaší pracovní desky.

Můžete si vybírat celkem z 19 řad LINE N v níž je k dispozici přes 500 skříněk různých rozměrů s různými povrchovými úpravami a provedením.

Bílé pokušení s barevnými akcenty!
Bílé kuchyně jsou stále favoritem mnoha lidí. Bílý sen, vylepšený jemnými barevnými nádechy – to je náš nový COLOR CONCEPT.
S novými barvami a dřevěnými dekory lze krásně kombinovat. Kolekce obsahuje celkem 19 dekorů a šest barevných madel, profily z nerezové oceli, bílá Premium, bílá, slonová kost, saténová, šedá a písková. LINE N komponenty mohou být volitelně vybaveny LED osvětlením s technologií Emotion. Tato technologie umožňuje plynulé stmívání.